Panasonic
русский
 

 

Зварювальний дріт та електроди найвищої якості від шведського концерну ESAB.

ТОВ "КБ Роботікс Інженерія" є дистрибьютором торгової марки ESAB (ЕСАБ) в Україні.

Витратні матеріали/зварювальний дріт та електроди ESAB (ЕСАБ)  

 

Концерн ЕСАБ (Esab) виготовляє широкий асортимент зварювальних матеріалів: дроти суцільного перерізу і порошкові дроти для напівавтоматичного зварювання та наплавлення в середовищі захисних газів вуглецевих і низьколегованих, легованих високоточних і теплостійких сталей.

Належне місце серед них займає полірований дріт суцільного перерізу Esab OK Aristorod 12.50, який рекомендовало для роботизованого та автоматичного зварювання. Дріт доступий в економічній упаковці Marathon Pack 250 кг.

Ми вважаємо, що сьогодні на ринку зварювальних матеріалів України в преміум-сегменті зварювальні матеріали торгової марки ЕСАБ (ESAB) є кращими. Ця думка підтверджується відгуками наших клієнтів.

 

Для отримання індивідуальної пропозиції, будь-ласка, звертайтеся до відділу продажів ТОВ "КБ Роботікс Інженерія" за телефоном (044) 593-85-39.

Відвідайте наш інтернет-магазин, де можна вивчити асортимент, ознайомитися із технічними параметрами, швидко та зручно зробити замовлення.

 

 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.