Panasonic
русский
 
   
 
Найпоширеніші запитання наших відвідувачів та клієнтів:
 
     
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
   
 
 
 
Скажіть, скільки коштує зварювальний робот?
 
     
 
Це – питання, на яке ми не можемо дати миттєву відповідь на відміну від інших постачальників зварювального обладнання.
В першу чергу це пов'язано з тим, що роботизовані системи – значно складніші та дорожчі за звичайне зварювальне обладнання. В другу чергу, навіть спеціаліст з роботизації найвищого рівня спочатку має ретельно вивчити Вашу виробничу задачу, а вже потім, ґрунтуючись на отриманій інформації, запропонувати найоптимальніший склад необхідних механізмів та устаткування та розробити проект майбутньої системи індивідуально для Вашого виробництва. В усіх інших випадках Ви наражаєтесь на ризик купити обладнання, яке ви не зможете ефективно використовувати (нажаль такі приклади вже мають місце і в Україні, будьте максимально уважні при виборі постачальника роботів).
Тому, ми обов'язково відвідуємо кожного потенційного клієнта, ретельно вивчаємо придатність виробів для роботизації, робимо зварювальні тести на Ваших реальних деталях за допомогою власного обладнання.
Тільки після відпрацювання тестів ми зможемо повідомити ціну проекту, та, що найважливіше – термін, протягом якого придбане обладнання окупиться.
 
   
догори

 
В чому полягає різниця між зварювальним автоматом та роботом для зварювання?
 
     
 
На відміну від автомата, робот може бути швидко перепрограмований для зварювання інших виробів: вам знадобиться новий зварювальний кондуктор та деякий час на програмування.
В більшості випадків автомат неможливо застосувати для зварювання іншого виробу без суттєвих та коштовних змін його конструкції, повернення до попереднього виробу викличе ті ж самі проблеми.
Робот – це дуже гнучка та універсальна в технологічному сенсі машина, що має найвищий ступень адаптованості, надійності та безпеки в порівнянні з іншими типами виробничого обладнання. Використання роботів забезпечує швидкий перехід на зварювання нових виробів чи повернення до попередніх, та не потребує значних капіталовкладень при впровадженні технологічних змін у виробництві.
 
   
догори

 
В чому полягає різниця між звичайним обертачем та позиціонером-обертачем?
 
     
 
В найпоширенішому випадку обертач – це механізм, який забезпечує повертання зварюваного виробу відносно осі, що не змінює свого положення у просторі. Має встановлені виробником параметри руху та суттєві обмеження, що не можуть бути змінені в процесі експлуатації.
Позиціонер-обертач Panadice від Panasonic – це складова частина робота, що керована контролером робота. Швидкість обертання може бути змінена безпосередньо підчас зварювання з метою досягнення найоптимальнішого розташування зварного шву відносно зварювального пальника.
Panadice – позиціонер модульного типу. Шляхом комбінування декількох Панадайзів, що приєднуються один до одного, будується система, що забезпечує будь-яке потрібне розташування зварюваного виробу у просторі.
Ще одна важлива перевага Panadice від Panasonic: механізм має крізний технологічний отвір, розташований в центральній осі. Отвір призначений для того, щоб подати пневматичні чи гідравлічні шланги, електродроти тощо до зварювального кондуктору в разі застосування автоматичних систем фіксації зварюваних деталей. Таким чином відкидаються обмеження, викликані застосуванням складних механізмів фіксації.
Надійний „мінус” (маса) від джерела зварювальної дуги подається на планшайбу без використання додаткових кабелів, що забезпечує найвищу свободу рухів.
Кількість обертів – необмежена.
Максимальна швидкість обертання складає 25 обертів на хвилину.
Максимальний крутний момент – 150 кг/м.
Максимальне навантаження – 1000 кг, або більше в разі застосування додаткових точок-опор.
Точність позиціонування – ±0,05 мм.
 
   
догори

 
Чим відрізняються серія роботів G2 та серія TAWERS?
 
     
 
В серії G2, як і в серії TAWERS застосовуються однакові маніпулятори. Основна відмінність цих двох роботизованих систем – різні контролери. Серія TAWERS є найновішою і найсучаснішою розробкою Panasonic, в якій реалізовані повністю цифрові системи управління та контролю.
На відміну від G2, контролер TAWERS містить вбудоване зварювальне джерело живлення та систему корегування зварювальних параметрів (сенсор дуги). При цьому управління всіма ланками роботизованної системи здійснюється за допомогою одного єдиного CPU, що максимально збільшує ефективність роботи комплексу.
На відміну від TAWERS, що є надзвичайно популярним у промислово-розвинутих країнах, G2 є економічно ефективним та більш раціональним рішенням для початку роботизації на українських підприємствах. Це пов'язано з інтуїтивно зрозумілими принципами настроювання і управління системою, створення та корегування програм.
 
   
догори

 
Чи можливе застосування зварювального обладнання інших виробників в роботизованих системах Panasonic?
 
     
 

Теоретично можливі варіанти застосування зварювальних джерел живлення та пальників виробництва інших відомих компаній. Та при цьому з'являються певні складнощі якісної сумісної роботи складових роботизованого комплексу. Це пов'язано з необхідністю розробки та встановлення додаткових перетворювальних пристроїв (адаптерів), кріплень, введення нових програмних параметрів тощо.
Для досягнення найбільшої ефективності та максимальної взаємодії обладнання ми рекомендуємо застосовувати виключно компоненти Panasonic. Задля цього вони і були розроблені.

 
   
догори

 
Чи використовують зварювальні роботи Panasonic системи пошуку місця зварювання (так званий "машинний зір")?
 
     
 
Системи пошуку місця зварювання – це, умовно кажучи, системи корегування випадкових відхилень розташування зварюваних деталей від заданих програмних значень. Якими ж можуть бути ці відхилення? Це можуть бути відхилення від заданої лінії зварювання по кожній із 3-х декартових координат у просторі. Для вирішення цих проблем застосовують сенсори дотику та сенсори дуги виробництва Panasonic.
Але більш логічним та економічно-ефективнішим є вдосконалення заготівельного виробництва.
 
   
догори
Задайте власне запитання:
 
Ім'я: *  

* - поля, обов'язкові до заповнення   

Компанія: *
Місто: *
Телефон: *
Факс:
e-mail: *

 

 
 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.