Panasonic
русский
 
 
Наші партнери:


   
Panasonic Industrial Europe GmbH

Постачальник найкращих в світі зварювальних роботів, електронних компонентів та роботизованих систем. Все зварювальне обладнання, включно з його окремими компонентами, що офіційно постачаються в Україну, вироблено в Японії.

В 2009 році компанія святкує 50-річча своєї роботи в галузі електродугового зварювання металів та 30-річча з моменту поставки першого промислового робота.

   


   

Всесвітньо відомі лідери в області автоматизації промислових технологій в будь-якій галузі. Розробляють та виготовляють найкращі в світі конвейери та їхні елементи: системи фіксації (ручні, пневматичні та гідравлічні клампи-зажими), грипери, обертачі та багато іншого.

   


   
J. Thielmann

Автоматичні станції для обрізання зварювального дроту та очищення пальників зварювальних роботів та автоматів.

   


   
VALTRA INC. U.S.A.

Монтажно-зварювальні столи BuildPro® та Nomad®, затиски Strong Hand® та різноманітні засоби монтажу.

Провідний принцип, що пов'язує всі іноваційні продукти компанії - простота та низька вартість. Це забеспечує суттєве збереження грошей та часу клієнтів, необхідних для розробки та виготовлення оснастки. Більшість продуктів не має аналогів та є запатентованими.

   
 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.