Panasonic
русский
 

Виготовлення елементів металоконструкцій за індивідуальним замовленням

Коли мова йде про разове виготовлення середніх та великих серій зварних металевих виробів, з'являється сенс у застосуванні робототехніки та засобів автоматизації. Але не завжди у Вас є впевненість в тому, що таке замовлення буде повторюватись достатньо часто для того, аби придбати та впровадити коштовне обладнання у власному виробництві.

До нас часто звертаються клієнти, які, в існуючих умовах кризи та невпевненості в завтрашньому дні, не можуть інвестувати в переобладнання виробництва. Але такі компаніі, навіть зараз, мають замовлення на виготовлення металевих конструкцій та не хочуть їх втрачати.

Тому, відповідаючи на численні запити нашіх клієнтів ми запровадили нову послугу - зварювання у власній лабораторії за допомогою робототехнічного комплексу за індивідуальним замовленням:

- зварювання чорних металів на режимах MIG/MAG (pulsed MIG/MAG);
- зварювання нержавійки на режимах MIG (pulsed MIG);
- зварювання алюмінію на режимах MIG (pulsed MIG).

Зварювання виконується для середніх (від 100 одиниць) та крупних (без обмежень) серій виробів.

Ми гарантуємо:

- найвищу якість;
- виконання замовлень в стислі терміни.

Додаткові послуги:

- створення конструкторсько-технологічної документації згідно із технічним завданням, ескізом або зразком готового виробу;
- попередня порізка та гібка деталей;
- токарні та фрезерувальні роботи у разі необхідності;
- фарбування готових виробів.

   
 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.