Panasonic
русский
 

 

Роботікс Інженерія є офіційним дистрибютором Panasonic Robot & Welding Europe та TUNKERS Maschinenbau в Україні.

   

Наша компанія є системним партнером Panasonic Robot & Welding Europe в Україні.
Це означає, що кожен наш клієнт в Україні отримує обслуговування наївищої якості згідно стандартам (системі) роботи партнерів Panasonic у всьому світі — від індивідуально спроектованого робото-технічного комплекса «під ключ», і до необхідних для роботи програм навчання і тренінгів, комплексного сервісного обслуговування і т.ін.

   
   
   
В серпні 2009 р. ми стали партнером німецької компанії TUNKERS Maschinenbau GmbH - світовим лідером в галузі автоматизації масового виробництва, та розпочали поставки в Україну механічних та пневматичних прижимів, гриперних систем для промислових роботів. Сервісне обслуговування конвейерних ліній, що вже встановлені в цехах провідних українських заводів, також тепер виконується нашою сервісною службою.
   
   
   
Наші фахівці - майстри своєї справи, які мають великий досвід практичної роботи в галузі масового виробництва. Ми постійно підвищуємо рівень своєї кваліфікації в процесі виконання експеріментів в нашій лабораторії, підчас розробки та впровадження нових виробничих рішень та завдяки участі у навчальних програмах наших партнерів Panasonic та TUNKERS.
В нашому штаті є спеціалісти найвищого рівня Dipl. International Welding Engeener.
   

Корисна інформація: Ви маєте знати основні етапи та принципи впровадження робото-технічних комплексів

 

 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.