Panasonic
русский
 

 

Основні принципи та етапи роботи нашої компанії на шляху впровадження роботів та автоматизації виробництва:

 
1. Вивчення можливості роботизаці/автоматизаціїї конкретних виробничих процесів на підприємстві замовника.
 
 
Під час візиту (часто декількох) на виробництво замовника фахівці вивчають існуючі принципи роботи, особливості заготівельних операцій, можливості існуючого технологічного обладнання тощо.
 
2. Тривимірне моделювання робототехнічного комплексу.
 

На підставі зібраної інформації, використовуючи 3D-моделі виробів замовника, виконується проект майбутнього роботизованого комплексу за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Моделювання дозволяє скомплектувати роботизований/автоматизований комплекс, створити і відпрацювати дуже близько до реальності технологічні програми з врахуванням всіх вимог технології виробництва (метод офлайн- програмування) і продемонструвати концепцію клієнтові.

 
3. Виконання зварювальних тестів (у випадку роботизації зварювання металів).
 
 
4. Аналіз результатів тестів, обговорення із замовником і ухвалення рішення.
 
Найкраща концепція роботизованого комплексу формується як результат відпрацювання різних варіантів тривимірних моделей, зварених зразків і певних розрахункових величин і показників. Проект узгоджується із замовником, корегується в разі потреби, і затверджується.
 
5. Виготовлення, поставка, установка, налаштування і запуск роботизованного комплексу.
 
Необхідний комплект компонентів доставляється з Японії або Німеччини. Елементи технологічного оснащення і інші металеві конструкційні елементи проектуються і виготовляються власними виробничими потужностями. Змонтований, випробуваний і готовий до роботи робототехнічний комплекс транспортується і встановлюється в заздалегідь обраному місці на підприємстві замовника. Залишається лише підключити живлення та подати захисні гази та стисле повітря.
 
6. Навчання персоналу і складання робочих програм.
 
Теоретичні заняття і практичне відпрацювання прийомів програмування і обслуговування поставленого робото-технічного комплексу виконується на підприємстві замовника безпосередньо після запуску системи в експлуатацію. У разі потреби підвищення кваліфікації персоналу замовника, проводяться додаткові тренінги і практичні заняття.
 
7. Сервісне обслуговування і підтримка.
 
Здійснюється цілодобова підтримка клієнта за допомогою телефонії і відео- конференцій, а також, у разі потреби, безпосередній виїзд фахівця на підприємство. Перше планове технічне обслуговування складається лише із заміни акумуляторів, що живлять мікросхеми управління сервомоторами і загальної перевірки системи. Для роботів Panasonic термін проведення ТО — кожні 2 роки з моменту введення в експлуатацію.
 
8. Upgrade (подальший розвиток роботизованої системи).
 
У разі потреби виконується покращення робочих характеристик встановленого комплексу шляхом підключення до системи додаткових маніпуляторів і інших пристроїв. Завдяки стовідсотковій взаємній сумісності компонентів Panasonic, це робиться легко, швидко і порівняно дешево.
 

Кожен з перелічених етапів є невід'ємним елементом загального фундаментального принципу роботи, якого дотримується компанія "Роботікс ІНженерія".

Ці принципи роботи дозволяють запропонувати Вам найкраще рішення в галузі автоматизації/роботизації виробничих процесів, завчасно виявити "складні місця" для конкретного виробу, запобігти помилок на всіх стадіях роботи і, кінець-кінцем, успішно запустити систему в роботу на Вашому підприємстві.

 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.