Panasonic
русский
 
   

Ручні та пневматичні затиски для побудови монтажних (складальних) кондукторів.
Засновані на принципі колінчастого важеля. Застосовуються для досягнення найвищої ефективності зварювальних постів і роботів, характеризуються високою надійністю конструкції - напрацювання 10 млн. робочих циклів без значних ознак зносу.

Скачати PDF каталог на ручні затиски (клампи) - 761 KB

Перейти на сайт виробника із повним російськомовним каталогом

Перейти на сайт виробника (німецька, англійська мови)

   

   

Модульні монтажно-зварювальні столи-стапелі BuildPro®, затиски Strong Hand® та різноманітні засоби монтажу: затиски, струбцини, упори, кутники, магніти. Все, що потрібно для якісного і швидкого виробництва металоконструкцій.

Переваги:
 
  - Швидкий монтаж
- Раз у раз бездоганний результат
- Висока продуктивність

Скачати PDF каталог "Монтажно-зварювальні столи та фікстура" - 5,2 MB

Скачати PDF каталог "Інструменти для швидкого та точного монтажу" -2,94 MB (затиски на всі випадки життя, магнітні кутники, аксесуари тощо)

 

   

 

Відео-огляд принципів роботи модульних монтажно-зварювальних столів BuilPro® та основних інструментів:

 


УВАГА: Ви можете побачити на власні очі та ознайомитися з перевагами майже всіх інструментів, наведених в каталогах. Для цього вам потрібно лише відвідати нашу лабораторію. Привозіть із собою Ваші деталі - ми разом із Вами підберемо необхідний комплект монтажних компонентів, що збереже Ваш час та гроші. Телефонуйте, та призначайте час зустрічі: (044) 407-16-16.

 
 
© Robotics Engineering, ми дозволяємо вільно розповсюджувати інформацю з цього сайту за умови розміщення посилання на джерело.